هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

تهران خیابان ستارخان خیابان باقرخان پ107 ساختمان امین

info@domain.com

021-66915332

افزایش سرعت گوشی اندرویدی:

 

تمام گوشی ها به مرور زمان نسبت به ابتدای امر کندتر می‌شوند و این مسئله یک امر کاملا طبیعی است. گوشی های اندرویدی هم از این مسئله مستثنا نیستند، اما شدت کند شدن دستگاه ممکن است از یک گوشی یا گوشی دیگر متفاوت باشد. عموما در گوشی های پایین و میان رده به دلیل ضعیف‌تر بودن بستر سخت افزاری، کند شدن گوشی به مرور زمان محسوس تر خواهد بود.

حافظه داخلی گوشی را 

به طور دقیق مدیریت کنید

حافظه داخلی گوشی نقش بسیار مهمی در کند شدن عملکرد آن ایفاء می‌کند. هرچه حافظه یک گوشی پرتر شود، کند شدن آن هم بیشتر خواهد شد. این مسئله یکی از اصلی ترین دلایلی است که منجر می‌شود گوشی های هوشمند به مرور زمان کند شوند، چرا که با گذر زمان تعداد اپلیکیشن ها و بازی هایی که در گوشی نصب می‌کنید یا عکس هایی که با دوربین می‌گیرید بیشتر می‌شوند و به طبع فضای بیشتری از حافظه گوشی اشغال خواهد شد. پس یکی از اصلی ترین روش های افزایش سرعت گوشی اندرویدی مربوط به مدیریت دقیق حافظه دستگاه می‌شود. سعی کنید اپلیکیشن ها، بازی ها، عکس ها، موزیک ها، ویدیو ها و هر فایلی که به آن نیاز ندارید را از حافظه گوشی حذف کنید.

 از شر بلوت ویر ها خلاص شوید!

برخی از برنامه ها و بازی هایی که در گوشی شما نصب هستند ممکن است فضای بسیار زیادی از رم دستگاه را اشغال کنند و به مرور زمان کاربرد خود را از دست ندهند. به این اپلیکیشن ها اصطلاحا بلوت ویر (BloadWare) می‌گوییم/. نصب بودن این اپلیکیشن ها در گوشی بر روی سرعت عملکرد آن تاثیر مستقیم می‌گذارد. هرچه رم شما بیشتر اشغال شود، سرعت عملکرد گوشی کمتر خواهد شد. پس سعی کنید همیشه بلوت ویر ها را شناسایی و از نصب بودن آن ها بر روی گوشی اندرویدی خود جلوگیری کنید.