هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

تهران خیابان ستارخان خیابان باقرخان پ107 ساختمان امین

info@domain.com

021-66915332

مشاوره برای خرید سایت

 

مشاوره طراحی سایت یکی از کارهای مهم، تاثیرگذار، هزینه‌بر و چالش‌برانگیز است. بدون مشاوره در این زمینه حتی اگر مجری سایت شما شرکت مایکروسافت هم باشد ممکن است مسیر درست طی نشود. مشاوره در این مورد بخصوص یعنی تبادل اطلاعات و همفکری. اطلاعاتی که زمینه‌ساز تصمیم‌های بهتر، مسیرهای کوتاه‌تر و هزینه‌های کمتر می‌شود. قبل از راه‌اندازی هر کار مهمی مشورت کنید خصوصا ساختن یک سایت خوب. این مطلب نگاهی است به روش درست و اصولی مشورت با اهالی فناوری در رابطه با راه‌اندازی سایت.

چرا باید قبل از شروع طراحی سایت مشاوره بگیرید؟

 

مشاوره بگیرید تا چرخ را از اول اختراع نکنید. طراح سایت ساختن سایت را می‌داند اما شما را نمی‌شناسند. او در مورد صنعت، حوزه کاری، نگرش‌ها، مشکلات، انتظارات و حتی بودجه اطلاعات دقیقی ندارد. بنابراین بدون مشاوره چیزی خلق خواهد شد که ممکن است چکش‌کاری آن به قیمت دوباره ساختنش بینجامد. پس اولین فایده مشاوره شناخت کافی مجری از روند چیزی است که شما قرار است در سایت خود عرضه یا ارائه کنید.

مشاوره برای بعد از راه‌انداختن سایت

 

تصور بسیاری که به تازگی وارد حضور جدی در اینترنت می‌شوند این است که بعد از سفارش طراحی سایت، دیگر کار تمام است در صورتی که بسیاری از روندهای مثبت، سرنوشت ساز و تاثیر گذار یک سایت خوب بعد از راه‌اندازی آن آغاز می‌شود. سوالات شما در این خصوص می‌تواند بخش زیادی از این مسیر را تسهیل کرده و انتظارات شما را به نسبت منابع‌تان تعدیل کند. بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی با تولید محتوا، سئو، ایمیل مارکتینگ، رپورتاژ آگهی، تبلیغات گوگل، تبلیغات بنریو  نگهداری و پشتیبانی، بروزرسانی‌های فنی و.. نمونه‌هایی از این موارد هستند

هر مشاوره یک تجربه جدید

 

پیشنهادات و تجربیات دیگران صرف نظر از این که در حوزه طراحی و راه‌اندازی سایت چقدر تخصص دارند می‌تواند زمینه مثبت‌بینی یا منفی بینی نسبت به پدیده مشاوره را فراهم کند. یکی از اصول مهم درصنعت مشاوره این است که بدانید از چه کسی مشاوره بگیرید و این مشاوره برگرفته از دانش، تخصص و تجربه باشد. یکی از این گزینه‌ها به تنهایی نمی‌تواند از یک فرد یا شرکت، مشاور خوبی بسازد. پس الزاما نام تجربیات دیگران را نباید مشاوره گذاشت.

                          برای مشاوره با ما در تماس باشید

 

                                   021-66915813

خدمات مشاوره دیجیتال مارکتنیگ پرتو نگاه 

 

خدمات مشاوره شرکت  در زمینه دیجیتال مارکتینگ رایگان است. اگر مشاوره شما در زمینه طراحی وب، نرم‌افزار و خدمات دیجیتال مارکتیگ است همکاران ما آماده هماهنگی برای قرار حضوری، تلفنی یا آنلاین هستند. هدف اصلی ما از ارائه خدمات مشاوره راهنمایی صحیح مشتریان و در ادامه جذب پروژه‌های آنهاست اما به این نکته هم توجه داریم که اگر پایان جلسه مشاوره به هر دلیل منجر به یک قرارداد همکاری منعقد نشد باز هرد دوطرف برنده این تعامل خواهند بود. شما اطلاعات دقیق و جامعی نسبت به کاری که پیش رو دارید کسب می‌کنید و ما هم در جریان یک نیاز و خواسته واقعی قرار می‌گیریم. با ما تماس بگیرید.