هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

تهران خیابان ستارخان خیابان باقرخان پ107 ساختمان امین

info@domain.com

021-66915332

تیزر تبلیغاتی

تبلیغات به اشکال مختلف طراحی و ساخته می‌شود. یکی از این شیوه‌ها ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت فیلم کوتاه تبلیغاتی برای معرفی محصولات و خدمات است. صاحبان کسب و کارها و آژانس‌های تبلیغاتی همواره به دنبال کشف بهترین شیوه های اثربخشی برای تبلیغات در معرفی محصولات و خدمات و تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی هستند. در واقع تیزرها و فیلم‌های کوتاه تبلیغاتی ترکیبی از هنر و تبلیغات هستند. به این خاطر اگر به شیوه‌ای خلاقانه ساخته شوند و به بهترین شکل معنا و مفهوم و پیام را به مخاطب انتقال دهند اثربخشی آنها بسیار بالاست.
تیزر تکنیکی است که در دنیای امروز تبلیغات از آن برای معرفی محصول یا خدمات استفاده می‌شود. ماهیت تیزر به شکلی است که در آن مخاطب در ابتدا متوجه نمی‌شود که قرار است چه اتفاقی در تیزر بیفتد و حس کنجکاوی او برانگیخته می‌شود، در واقع با این کار میزان درگیری مخاطب با تیزر افزایش پیدا می‌کند و در پایان وقتی مخاطب متوجه می‌شود موضوع از چه قرار بوده است، به دلیل حس حل نوعی معما و کشف یک موضوع، تاثیر تیزر در ذهن او تا مدتها  پایدار می‌ماند. بنابراین اگر یک تیزر به شکل خلاقانه طراحی و ساخته شود می‌تواند تاثیرگذاری فراوانی در مخاطب داشته باشد.

انواع تیزر تبلیغاتی

تیزرهای رئال به کمک دوربین‌های عکاسی، فبلمبرداری، فضاهای حقیقی، شخصیت‌های زنده، بازیگران و تلفیق آن در نرم‌افزارهای تدوین و ویرایش عکس و فیلم خلق می‌شود. این دست از تیزرها هم با توجه به ماهیت کسب و کارها و ذائقه صاحبان آن، طرفداران ویژه خود را دارد. فیلم‌های صنعتی از این دسته هستند.

تیزر تبلیغاتی می‌تواند به صورت یک انیمیشن یا ساخته گرافیکی در قالب یک داستان یا معرفی کوتاه ساخته شود. با استفاده از روشهای متعدد مانند موشن گرافیک و جلوه‌ها و رنگ‌های ویژه گرافیکی، آژانس تبلیغاتی پالادیوم می‌تواند انیمیشن‌های تاثیرگذار و اثربخشی برای کسب و کار شما تولید کند.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر به دلیل ماهیت آن و توضیحاتی که در بالا داده شد اگر به شیوه ای خلاقانه ساخته شود یکی از بهترین روشها برای ارتباط با مشتری و برانگیختن و تشویق او به خرید یا استفاده از خدمات کسب و کار ها می باشد. تیزرهای تبلیغاتی زیرمجموعه تبلیغات رسانه ای هستند. البته نمونه های دیگری نیز از محتواهای تصویری تبلیغاتی وجود دارند که معمولا در رده فیلم ها و کلیپ های تبلیغاتی قرار می گیرند و با تیزرهای تبلیغاتی متفاوت هستند آنها به شکل مستقیم برای معرفی کسب و کارها و ارائه توضیحات لازم به مشتری به کار می روند

توصیفی
این سبک از تیزر در قالب معرفی یا اطلاع رسانی درباره یک محصول یا خدمت ساخته می‌شود و مشخصا به ویژگی‌ها و امکانات موضوع مورد تبلیغ اشاره می‌کند و بیشتر مورد استفاده مخاطبین منطقی و تحلیلگر است.
داستانی
در این سبک، موضوع یا ایده تبلیغاتی در قالب یک داستان یا خاطره بازگو می‌شود. به این ترتیب، حس جذابیت محصول یا خدمت، در قالب یک تجربه ازائه می‌شود که علاوه بر سرگرم کنندگی، موثر هم هست
تخیلی
با استفاده از مفاهیم بدیع و نو، به شکلی هنرمندانه یا هیجان انگیز، موضوع مورد نظر در لفافه‌ای از تخیل و سرگرمی پیچیده شده و به شکلی شیرین و دلفریب به مخاطب عرضه می‌شود و از قدرت اثرگذاری بالایی برخوردار است.

 چطور یک

    تیزر تبلیغاتی اثربخش

                           داشته باشیم

درگیـــر کــــردن مخـاطـــب


تیزر تبلیغاتی خوب است که در آن بیشترین میزان درگیری با مخاطب اتفاق بیفتد یعنی مخاطب با دقت و لذت به تماشای آن بپردازد. عواملی چون استفاده از طنز، نوستالژی و آموزش میزان درگیری مخاطب و جذابیت تیزر را افزایش می‌دهد. استفاده از رنگ‌های مناسب، جلوه‌های ویژه و موزیک‌های مرتبط و اثرگذار نیز بر اثربخشی تیزر می‌افزاید.
 
 

تعـــامـل با مخـاطــب


یک تیزر خوب طوری طراحی می‌شود که مخاطب خود را بخشی از آن بداند، تعاملی باشد و مخاطب احساس کند گفتگویی با او در آن شکل گرفته و او هم درگیر ماجرا شده نه این که فقط چند توصیه و نظر از سوی کسب و کار ارائه شود بلکه حضور مخاطب نیز مهم شمرده شود. به این ترتیب مخاطب هم احساس می‌کند که به او اهمیت داده شده است.

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی در پرتو نگاه

 
شما در هنگام ساخت تیزر، استراحت کنید و به سایر امور رسیدگی کنید. اما ما این مسیر را طی خواهیم کرد:
 
 
تعریف دقیق پروژه
 
آشنایی با کسب و کار، استراتژی و اهداف
 
تعیین هدف ساخت تیزر تبلیغاتی
 
تعیین مخاطب هدف تیزر
 
طراحی و تدوین سناریو
 
پیش تولید
 
تولید
 
پس تولید

از تیزر تبلیغاتی
در چه مواردی استفاده می‌شود؟

 

ممکن است که برای شما این سوال پیش بیاید که خوب ما یک تیزر را هم سفارش دادیم این تیزر تبلیغاتی چقدر می‌تواند برای ما اثربخش بوده و چطور و در چه مکان‌هایی اثربخشی آن بالاتر است.

باید به این نکته هم توجه داشته باشید که شما برای ساخت تیزر تبلیغاتی یک بار هزینه می‌کنید اما به دفعات مختلف می‌توانید از آن در مکان‌های مختلف استفاده کنید:

   همایش‌ها و کنفرانس‌ها                  وبسایت و شبکه‌های اجتماعی    
 
       رسانه‌های تصویری                         گزارش دهی و بازاریابی
 
       تلویزیون‌های شهری                       نمایشگاه‌ها و رویدادها

ساخت فیلم کوتاه تبلیغاتی در پرتو نگاه

 
یکی دیگر از شیوه های اثرگذار تبلیغات تصویری برای کسب و کارها و معرفی آنها به مخاطبین هدف، ساخت فیلم کوتاه تبلیغاتی است. چیزی که در نگاه اول تفاوتی با تیزر تبلیغاتی ندارد اما در واقع از جنبه‌های مختلفی با آن متفاوت است.
 
فیلم های تبلیغاتی کوتاه به نسبت تیزرها مدت زمان بیشتری را به خود اختصاص میدهند . در فیلم های تبلیغاتی کسب و کار یا محصول به صورت مستقیم معرفی می شود ولی تیزرها معمولا به شکل یک داستان با قابلیت های معماگونه ساخته می‌شوند. فیلم‌ها و کلیپ‌ها بیشتر به شکل رئال ساخته می‌شوند و برای معرفی یک سازمان، کارخانه، فرایند تولید، محصولات یا نمایش گزارشات سالانه مجمع ساخته می شوند.

ارائه جزئیات

 

فیلم ها و تیزر های تبلیغاتی بسیار مناسب ارائه جزئیات مهم در محصولات و کالاها می باشد

حفظ محیط زیست

 

استفاده از تیزرها جایگزین مناسبی برای تبلیغات چاپی استودیو به حفظ طبیعت کمک شایانی می کند

توسعه برندینگ

 

تیزر به توسعه برند و تمایز شما از رقبا به شکل یکپارچه کمک می کندکه البته کار آسانی هم نیست