هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

تهران خیابان ستارخان خیابان باقرخان پ107 ساختمان امین

info@domain.com

021-66915332

گام نخست-سئو و بهروری سایت

 

گام اول برای بالابردن رتبه وب سایت و در نتیجه بهبود سئو سایت ، حذف تمام عواملی است که موجب کند شدن سرعت صفحه سایت شما می شوند. سرعت لود و بارگذاری صفحه در سئو یک شاخص مهم و بسیار تاثیر گذار است. هرچه این سرعت بیشتر باشد، تاثیر مثبت تری بر سئو سایت شما خواهد داشت. کاربران اینترنتی معمولا کم حوصله هستند و اگر بارگذاری صفحه سایت شما کند باشد ( معمولا بیش از 3 ثانیه )، ممکن است سریعا وب سایت شما را ترک کنند و از بازدید از سایت صرف نظر کرده و به وب سایت رقیب شما روز آورند.

 

 

گام دوم-کلمه کلیدی خوب و قدرتمند 

تا همین یکی دو سال قبل مهمترین فاکتور برای کسب جایگاه تکرار کلمه کلیدی هدف در محتوا بود. با توجه به زیاده روی متخصصین سئو و کاهش کیفیت محتوای متنی در اینترنت، الگوریتم های گوگل مفهوم کلیدی را جایگزین کلمه کلیدی در تحلیل موضوع صفحه کردند.

در حال حاضر عباراتی مانند “فروش و خرید”، “قیمت و هزینه”، “تلگرام و Telegram” به خوبی توسط ربات های گوگل درک میشوند و دیگر نیازی به استفاده مکرر از یک ترکیب خاص در متن نیست. اتفاقا هرچقدر ادبیات شما غنی تر بوده و از کلمات و ترکیب های بیشتری برای بیان مفهوم مورد نظر استفاده کنید شانس بالاتری برای کسب جایگاه در نتایج جستجو خواهید داشت.

گام سوم-بازاریابی خوب و تبلیغ مناسب

 

همانطور که می دانید بخش بازاریابی و بخش فروش دو رکن اصلی شرکت ها هستند که نقش بسزایی در موفقیت و شکست آنها برعهده دارند. اما مسئله ای که گاهی در محل کار و حتی در محیط آکادمیک نیز با آن مواجه هستیم این است که وظایف بخش بازاریابی و فروش باهم اشتباه گرفته می شوند و این توقع ایجاد می شود که کارشناسان بازاریابی و فروش به جای پشتیبانی از هم، وظایف یکدیگر را پوشش دهند.
در این مقاله قصد داریم به طور ساده تفاوتهای “بازاریابی و فروش” را بیان کنیم. در اینجا بازاریابی شامل بازاریابی دیجیتال و هر گونه دیگر از بازاریابی می شود.

object