هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

تهران خیابان ستارخان خیابان باقرخان پ107 ساختمان امین

info@domain.com

021-66915332

افزایش انگیزه جهت افزایش فوق العاده راندمان کاری

بهترین کارکنان را انتخاب کرده اید و آنها زمانی که برای اولین بار استخدام شدند از اینکه با شما کار می کنند هیجان زده بودند. اما بعد از مدتی دلزده یا بی انگیزه می شود. آنها واقعا چه می خواهند؟ راهکارهای جدید و موثر، قطعا به تغییر انگیزه شان کمک می کند.

از پاداش های اتفاقی تا پرداخت اضافه کار در روزهای مختلف، محصولات رایگان، سرو غذا و غیره. کارهای غیر منتظره و اتفاقی همیشه بیشتر از چیزی که انتظار داریم احساس ماندگاری ایجاد میکند، به عنوان یک شرکت ما همیشه از عملکرد برتر آن آگاه هستیم. 

ما به طور منظم در رویدادهای تیم در خارج از دفتر مانند تماشای فوتبال دسته جمعی، جشن های داوطلبانه و تیمی، شرکت می کنیم. این فعالیت ها سبب عمیقتر شدن روابط با افراد تیم می شود. آشنا شدن با زندگی شخصی یکدیگر سبب افزایش اعتماد، همدلی و همکاری می گردد که بهتر شدن روابطشان در محیط اداری به دنبال دارد

 

برای من همیشه پرشور و با حرارت بودن بیشتر از سوابق شغلی اهمیت دارد. اشخاص پرشور، در خودشان انگیزه ایجاد می کنند، راحل هایی برای حل مشکلات می یابند و در حال شمارش معکوس روزها، برای رسیدن به آخر هفته نمی باشد. افرادی را انتخاب کنید که درباره شرکت و حل مسائل آن بسیار هیجان زده هستند. 

 

از فرستادن کفش پیاده روی برای یکی از نویسندگان شرکت که خیلی مراقب سلامتیش است تا دادن کارت هدیه برای استفاده از وبسایتهای تفننی برای یکی از عکاسهایم، را انجام می دهم. 

زمانی برای غذا خوردن همه کارکنان

 

“هر چهارشنبه، میزبان یک غذای اتفاقی آماده شده توسط رستوران های مختلف هستم. هر عضو از تیم ، صرف نظر از شغلشان و اینکه آیا آنها در دفتر کار می کنند یا نه ، آزاد هستند که بیایند و از غذای رایگان لذت ببرند، نه تنها روشی عالی است، برای نگهداری انگیزه فرد تا اواسط هفته ، بلکه فرصتی برای ارتباط با کارکنان دورکاری است و باعث می شود که آنها بیشتر با دیگران در ارتباط باشند.

home-4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *